• Trbovlje: 03 56 31 190
  • Zagorje: 03 56 55 120
  • info@zlu.si
Pridobitev izobrazbe
Pridobitev izobrazbe
Tečaji in usposabljanja
Tečaji in usposabljanja
Svetovanje in podpora učenju
Svetovanje in podpora učenju
Projekti
Projekti
Brezplačno
Brezplačno

Zaposleni

Polona Trebušak, univ. dipl. inž., mag. posl. ved
Polona Trebušak, univ. dipl. inž., mag. posl. ved
direktorica

03 56 55 122, 031 617 391
polona.trebusak@zlu.si
Marija Pikl, posl. sek.
Marija Pikl, posl. sek.
strokovna delavka

03 56 55 120, 031 617 070
marija.pikl@zlu.si
Valentina Uran, univ. dipl. ped. in soc. kult.
Valentina Uran, univ. dipl. ped. in soc. kult.
organizatorka izobraževanja odraslih, svetovalka

03 56 31 191, 030 366 777
valentina.uran@zlu.si
Mateja Pistotnik, mag. posl. ved
Mateja Pistotnik, mag. posl. ved
organizatorka izobraževanja odraslih, svetovalka

03 56 55 123, 031 617 171
mateja.pistotnik@zlu.si
Tina Polajnar, prof. slov.
Tina Polajnar, prof. slov.
organizatorka izobraževanja odraslih, mentorica

03 56 55 125, 030 366 778
tina.polajnar@zlu.si
Nikolaja Bukovšek, mag. prof. soc. ped.
Nikolaja Bukovšek, mag. prof. soc. ped.
organizatorka izobraževanja odraslih

03 56 55 131, 031 617 335
nika.bukovsek@zlu.si
Laura Kmetič Jurečič, mag. prof. andr.
Laura Kmetič Jurečič, mag. prof. andr.
organizatorka izobraževanja odraslih

031 486 932
laura.kmetic-jurecic@zlu.si
Matej Uduč,  univ. dipl. soc.
Matej Uduč, univ. dipl. soc.
samostojni strokovni delavec, projekt Digi.komp

031 617 478
matej.uduc@zlu.si
Sairangul (Saya) Taitakova
Sairangul (Saya) Taitakova
samostojni strokovni delavec

03 56 55 120, 030 366 779
sairangul.taitakova@zlu.si
Milan Lelenc, dipl. pol.
Milan Lelenc, dipl. pol.
mentor učne pomoči

03 56 55 131, 068 613 954
milan.lelenc@zlu.si


PRIDRUŽI SE NAM ŠE TI
Temeljne kompetence Zasavje 2023-2029 Svetovalno središče Zasavje Središče za samostojno učenje VGC Zasavje Katalog SVZAP MIZS MDDSZ Evropski socialni sklad ZISS ESS Občina Trbovlje Občina Zagorje Občina Hrastnik Tedni vseživljenskega učenja Posodobitev računalniških omrežij LAN na VIZ v osnovnem in srednjem šolstvu ter organizacijah za izobraževanje odraslih
Copyright © 2019 Zasavska ljudska univerza, vse pravice pridržane | Pravno obvestilo | Izjava o skladnosti ZDSMA | Varstvo osebnih podatkov | Avtorji