• Trbovlje: 03 56 31 190
  • Zagorje: 03 56 55 120
  • info@zlu.si
Pridobitev izobrazbe
Tečaji in usposabljanja
Svetovanje in podpora učenju
Projekti
Brezplačno

Zaposleni

Polona Trebušak, univ. dipl. inž., mag. posl. ved
Polona Trebušak, univ. dipl. inž., mag. posl. ved
direktorica

03 56 55 122, 031 617 391
polona.trebusak@zlu.si
Marija Pikl, posl. sek.
Marija Pikl, posl. sek.
strokovna delavka

03 56 55 120, 031 617 070
marija.pikl@zlu.si
Valentina Uran, univ. dipl. ped. in soc. kult.
Valentina Uran, univ. dipl. ped. in soc. kult.
organizatorka izobraževanja odraslih, svetovalka

03 56 31 191, 030 366 777
valentina.uran@zlu.si
Mateja Pistotnik, mag. posl. ved
Mateja Pistotnik, mag. posl. ved
organizatorka izobraževanja odraslih, mentorica

03 56 55 123, 031 617 171
mateja.pistotnik@zlu.si
Tina Polajnar, prof. slov.
Tina Polajnar, prof. slov.
organizatorka izobraževanja odraslih, mentorica

03 56 55 125, 030 366 778
tina.polajnar@zlu.si
Liza Kokole, mag. prof. andr.
Liza Kokole, mag. prof. andr.
organizatorka izobraževanja odraslih

03 56 55 121, 030 366 779
liza.kokole@zlu.si
Mojca Kropivc, ekon. teh.
Mojca Kropivc, ekon. teh.
strokovna delavka

03 56 55 131, 031 617 335
mojca.kropivc@zlu.si
Petra Turk Klančišar, org. posl. gost. tur.
Petra Turk Klančišar, org. posl. gost. tur.
mentorica v Večgeneracijskem centru

068 613 954
petra.turk-klancisar@zlu.si
Matej Uduč,  univ. dipl. soc.
Matej Uduč, univ. dipl. soc.
mentor učne pomoči

031 617 478
matej.uduc@zlu.si


PRIDRUŽI SE NAM ŠE TI
Copyright © 2019 Zasavska ljudska univerza, vse pravice pridržane | Pravno obvestilo | Avtorji